Skip to Main Content
Aš ieškau
hidden1hidden2

 

1. CFM (kontroliuojamo skysčių valdymo) technologija

Kontroliuojamo skysčių valdymo (CFM) Technologija yra kontroliuojamos oro tėkmės, absorbuojančio tvarsčio ir distalinio kaistro kombinacija, leidžiantys Avance Solo NSŽT sistemai palaikyti pastovų, kontroliuojamą neigiamą slėgį žaizdos vietoje​     .

hidden1hidden2

 

 

2. Pompa

Reguliuoja slėgį, užtikrindama nepertaukiamo -125mmHg neigiamo slėgio tiekimą  . Cikliškas pompos garsas užtikrina, kad sistema veikia, skysčiai yra perkeliami į tvarstį arba kanistrą ir yra palaikomas reikiamo lygio vakuumas      .

hidden1hidden2

 

 

3. 50 ml kanistras

Skysčių perteklius yra pernešamas į kanistrą, taip sumažinama rizika, jog tvarstis pilnai prisipildys  . Kanistrą pakeisti yra nesunku – tai padaryti gali sveikatos priežiūros specialistas, slaugas arba pats pacientas    .

hidden1hidden2

 

 

4. Saugumas

Vaizdiniai ir garsiniai signalai praneša apie pratekėjimą, užsikimšimą arba senkančią bateriją. Tai padeda greitai pastebėti problemą ir ją išspręsti – užtikrinti sistemos efektyvų veikimą        .

hidden1hidden2

 

 

5. Safetac Technologija

Avance Solo tvarstis turi Safetac® akontaktinio sluoksio technologiją. Ji užtikrina, jog žaizda ir aplinkinė oda nebūtų traumuojama tvarsčio keitimo metu        , o pacientui nebūtų sukeliamas skausmas   .

hidden1hidden2

6. Silikoninis putų tvarstis

Avance Solo tvarstis sugeria ir sulaiko eksudatą nepriklausomai nuo slėgio, prisitaiko prie kūno konturų sunkiai tvarstomose vietose, pvz. ant kelio  . 

hidden1hidden2
hidden1hidden2
hidden1hidden2
Kaip uždėti sistemą

Peržiūrėkite šį mokomąjį vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kaip teisingai uždėti Avance Solo sistemą.

 

hidden1hidden2
hidden1hidden2
hidden1hidden2
Kaip tai veikia?

Mūsų mokomoji medžiaga apie tai, kaip teisingai naudotis Avance Solo. Joje rasite tokią informaciją kaip kanistro pakeitimo, sandarumo užtikrinimo instrukcijos, taip pat vaizdinių ir garsinių signalų reikšmes bei kitus as includes things such as how to change the canister, achieving a seal, as well as what the various alarms mean and other protingus patarimus ir gudrybes. Spauskite, kad sužinotumėte daugiau. 

Systemos naudojimas

hidden1hidden2
hidden1hidden2
Pasikalbėkime apie Avance Solo
 
 

'References'

Contact us
Mölnlycke Uždaryti

Sveikatos priežiūros specialisto patvirtinimas

Informacija puslapyje, į kurį eisite, skirta sveikatos priežiūros specialistams. Paspaudę žemiau esantį laukelį patvirtinate, kad esate sveikatos priežiūros specialistas.